Про Нас

Ми пропонуємо Вам, нашим клієнтам, професійні та кваліфіковані консультації для вирішення будівельно-технічних завдань. Ми забезпечимо Вас широкою палітрою будівельних матеріалів, які поділені на групи відповідно до типу завдань і які в повному масштабі виконують всі обіцяні Вам властивості. Ми активно підтримуємо Вас і Ваших співробітників, в тому числі безпосередньо на об'єктах, де застосовуються наші матеріали. Забезпечуємо, щоб результати робіт приносили очікувані Вами якість і довговічність.

International business team showing unity with their hands together

Цінності компанії

Ми ставимося один до одного відкрито, чесно і з повагою. Ми підтримуємо відкритий довірливий стиль спілкування на нашому підприємстві, з нашими партнерами і з суспільством. Ми укладаємо угоди, грунтуючись на принципах взаємної поваги і відкритості, що є запорукою нашого спільного успіху.
Наші справи відповідають нашим принципам і не розходяться з нашими словами.
Ми несемо відповідальність за навколишнє середовище. У нашій роботі ми в першу чергу керуємося міркуваннями безпеки, охорони навколишнього середовища і здоров'я, і ​​лише потім економічними інтересами.

Гарантована якість
Ефективне виробниче обладнання, кероване за допомогою комп'ютерного забезпечення та лабораторна система забезпечення якості гарантують високу якість продукції.
Надійність не тільки щодо захисту споруд, а й у справі захисту навколишнього середовища. На це робить ставку група компаній SCHOMBURG. Тому ряд нашої продукції проходить суворий контроль відповідно до вимог і стандартів DGNB-, LEED-, EMICODE- і EPD-інструкцій.
Хімічно і технологічно сумісні матеріали забезпечують високу продуктивність і надійність будівництва.

quality
leaf

Green Schomburg
Наші будівельні матеріали, відмічені знаком EMICODE®, забезпечують максимально можливу чистоту повітря в приміщенні. Система EMICODE® - певні випробування в камері відповідно до EN ISO 16000 та точні критерії класифікації. Ці будівельні матеріали не містять розчинників і небезпечних речовин.